MFP KAMPAŇ >> názor pěkně na triku <<

Je tu merch pro náš brand new brand, tak podpoř naši kampaň!

Vyber co ti sedne nejlíp a nesundavej za žádných okolností. OK, občas můžeš vyprat, ale rychle! Neřeš nic víc, jen se často vracej a postup pečlivě opakuj. Čím víc nás bude, tím míň koťátek umře v krutých bolestech.

Tisky často doplňujeme o nové, reflektující aktuální události, situace a potřeby. Tak se jinde moc nerozptyluj, ať tu nic neprošvihneš.

NO RAGE
od 750 Kč
NO COUNTRY
Tak například tato autentická fotografie z konce vrcholného období italské renesance poměrně jasně vystihuje kontury dobových trendů. Kalhoty vůbec, pěkná trika rozhodně. Snímek nesmlouvavě dokumentuje tvůrčí osobitost návrhářů tehdejšího bienále Haute Couture di Florence. Ze záběru je patrný důraz na kvalitní produkt a skvělý střih s rozhodným akcentem na přímočarou kritiku tehdejší evropské společnosti. O nadčasovosti počinu netřeba diskutovat.   Motiv na hrudi - přímý digitální tisk. Černé logo .mfp dole na boku - sítotisk.   Pánské triko WHITE (bez debat sluší taky holkám). 220 gsm, 100% česaná organická bavlna. nebo Dámské triko WHITE (lehká vzdušná pletenina). 120 gsm, 100% česaná organická bavlna.   Dopravné a ekologické balné ZDARMA.
od 750 Kč
Nahoru
Další produkty
38 položek celkem