SUPERHEROES

Pojďme vzpomenout na více či méně známé velikány, kteří to v životě neměli lehké, ovšem v hlavě dost dobře srovnané. Byli stateční, odhodlaní, šli příkladem, změnili náš svět k nepoznání, obětovali se. Vykřičme do světa jejich příběhy, ať aspoň na chvíli odstrčí do kouta všechny lži, urážky a strachy, kterými nás od svých mikrofonů urputně promořují "naši" šmejdi a zločinci, hulváti a psychopati.

Zisk z této sekce půjde vybraným organizacím na projekty, kterými bojují proti zlu, pomáhají slabším, hájí práva menšin, ochraňují kytky a zviřátka, dohlíží na svobodu a demokracii, informují nezávisle a objektivně. Čtyřikrát do roka vybereme jednu takovou a přispějeme. Organizaci na podporu udržitelného rozvoje distribuce kebabu na venkov už sponzorujeme jiným projektem, nebude tak do tohoto výběru nikdy zahrnuta. Konec hlášení, díky za pozornost.

TAWAKKUL
"Peace does not mean just to stop wars, but also to stop oppression and injustice."   Googluj třeba tady.   Přímý digitisk v šířce cca 30cm. Kulaté černé logo 3cm na boku, sítotisk. Imprint černý zevnitř za krkem, sítotisk.   Unisex triko BRITISH KHAKI. 180 gsm, stopro česaná organická bavlna.   Dopravné a eko balné ZDARMA.
Nahoru
Další produkty
18 položek celkem