MFP SUPERHEROES >> trika se skvělou pamětí <<

Zavzpomínejme na více či méně známé velikány, kteří to v životě neměli lehké, ovšem v hlavě dost dobře srovnané. Byli stateční, odhodlaní, šli příkladem, změnili náš svět k nepoznání, obětovali se. Vykřičme do světa jejich příběhy, ať aspoň na chvíli odstrčí do kouta všechny lži, urážky a strachy, kterými nás ze svých tiskovek soustavně promořují "naši" šmejdi a zločinci, hulváti a psychopati.

Zisk z této sekce jde vybraným organizacím na projekty, kterými bojují proti zlu, pomáhají slabším, hájí práva menšin, chrání kytky a zviřátka, dohlíží na svobodu a demokracii, informují nezávisle a objektivně. Párkrát do roka vybereme jednu takovou a přispějeme. Organizaci na podporu udržitelného rozvoje distribuce kebabu na venkov už sponzorujeme jiným projektem, nebude proto do tohohle výběru nikdy zahrnuta. Díky za pozornost. A za přízeň.

henry street lill marian for president tricko s potiskem 02
–25 %
LILL
od 562 Kč
tričko s potiskem mfp grafika záda
–25 %
tričko s potiskem mfp grafika sufražetky suffragettes black černé
–25 %
Marian For President tričko s potiskem sufražetky černé black
–25 %
marian for president tricko s potiskem suffragettes sufrazetky ii back 01
–25 %
SUFFRAGETTES II
Holkám trvalo celé věky, než přesvědčily šlechetného bílého muže, že nejsou jen druhořadé onuce. U nás mají právo volit a být voleny od roku 1919...    Googluj třeba tady.   Motiv na zádech - přímý digitální tisk. Černé logo .mfp dole na boku - sítotisk.   Pánské triko WHITE (bez debat sluší taky holkám). 220 gsm, 100% česaná organická bavlna. nebo Dámské triko WHITE (lehká vzdušná pletenina). 120 gsm, 100% česaná organická bavlna.   Dopravné a ekologické balné ZDARMA.
od 562 Kč
bílé triko s potiskem white tawakkul marian for president production
–25 %
TAWAKKUL
od 562 Kč
harriet tričko s potiskem bílé white marian for president production 01
–25 %
HARRIET
od 562 Kč
liú tričko s potiskem grafika mfp white front
–25 %
LIÚ
od 562 Kč
Nahoru
Další produkty
13 položek celkem