VELMI ČASTÉ DOTAZY

O co tu jde?

Jestli máš minutu, začni textem na úvodní stránce dole a pokračuj v jednotlivých kategoriích. Tak dobře, pět minut.

 

Kdo za tím stojí?

Marián (múza #1), Tereza (múza #2) a já (zbytek).

 

Proč politika / hrdinové / volební kampaň?

Náznaky frustrace, potřeba reagovat a komentovat nekonečný bizár ve světě i u nás / připomínka lidí, co za připomínku stojí / plány s klukem.

 

Všechno sami?

V podstatě jo. Fotky, grafiky, texty, příběhy, nápady jsou z naší "dílny". Kromě několika fotek v kolážích, většiny fotek v SUPERHEROES a veškerých prací v KOOP. A trika si taky nešijeme.

 

Co je to za printy a trika a jak se o ně starat, aby vydržely?

Koukni pak do dalšího článku TISKY A TEXTIL.

 

Líbí se mi věc, na kterém je štítek UKONČENO. Bude ještě někdy v nabídce?

Těžko říct. K některým úspěšným tiskům se můžeme vrátit, ale třeba až po půl roce, ať jich neběhá po světě moc. Minimálně jednou týdně budeme doplňovat tisky nové, aktuálnější, nejkrásnější, ke starým nebude potřeba se tak často vracet.

 

Kde berete věci do VINTAGE kategorie?

Sledujeme pár bezedných zdrojů tady u nás a v Holandsku, přebíráme a vybíráme to nej. Občasnou pomocnou ruku máme od holek z Dvojky, dej jim pámbůch věčné díky. Karolína s Terezou se soustředí na krásy pro holky, my zas na unisex a pro kluky. Hlavně trika, mikiny a bundy. Tisk na takové věci je celkem riskantní, může dobře držet a nemusí. Kombinujeme tak různé technologie. Od výšivky a nášivky přes přímý tisk až po tisk na kus látky, který pak našíváme. Nebo to dáme do nabídky tak jak to je a upcyklaci neřešíme. Tuhle sekci chceme časem rozšiřovat a nafukovat k prasknutí. Věci, jako slow fashion, upcyklace a udržitelnost tady nemá smysl rozebírat, všichni víme.

 

Jak je to se zárukou a tak?

Jedná se o zakázkovou výrobu, tiskneme/našíváme až na základě tvé objednávky a často i na základě tvé volby velikosti tisku a jeho umístění (VINTAGE sekce), takže 14 denní lhůta pro vrácení zboží bez udání důvodu se na naše věci nevztahuje. Nicméně tuto možnost prozatím nevyužíváme. Názor a obchodní podmínky změníme, pokud se to nějakým způsobem ve větší míře zvrtne směrem, kterým nechceme. Taky moc dobře víme, že nehrozí, aby ti nesedla velikost. U každého trika v galerii máš velikostní tabulku, podle které poměříš své nejoblíbenější triko co máš doma a objednáš u nás rozměrově nejbližší. Takže klid a pohoda. Tisky pečlivě kontrolujeme, trika jakbysmet, ale může se stát, že nám nějaký detail uteče. Pokud se tak stane, problém nám do mailu popiš, nafoť a my se tomu budeme okamžitě věnovat. Jde nám o tvou spokojenost a nadšení, reklamace řešíme férově a hned. Formální podrobnosti viz. článek Obchodní podmínky.

 

Mám zájem o spolupráci v rámci sekce KOOP.

To nás moc těší, pošli nám bližší info a odkazy na tvou práci. Třeba si sedneme.

 

Máte kamennou prodejnu? Kde vás najdu?

Nemáme, fungujeme zatím jen tady, na instagramu a facebooku.

 

Jen trika, plakáty a vintyč? Nic dalšího?

Zatím ne. V hlavě nám ale klíčí nápady a nejde jen o textil. Nebudeme předbíhat.

 

Co získám svou registrací na vašem webu?

Víceméně nic. :) Jen možnost automatického vyplnění svých údajů v košíku při opakovaném nákupu. V šabloně Shoptetu nelze funkci registrace vypnout ani skrýt. Taháme z tebe jen nejnezbytnější info, nemáme v plánu tě zahlcovat newslettery, natož slevovými akcemi. Ty nebudou.

 

A blog bude?

Ten bude.

 

V kolik mi jede poslední vlak z Mostu do Bíliny?

21:55

 

Obrázek článku