TISKY A TEXTIL

Pár technických informací nikomu neuškodí. Naopak, může se hodit. 

 

PÉČE

Naše kusy ze sebe prakticky nesundáš, účinná péče je proto vyloženě nezbytná. Obrať triko naruby. Do podpaží, na průkrčník a na fleky od White Russian vymačkej šťávu z citrónu, posyp jedlou sodou a osol. Jestli ti nevznikne rozpatlatelná kejdička, přidej trochu citrónové štávy nebo vody. V této fázi můžeš ochutnat a dosolit. Nech pár minut působit, dej do pračky se stejně barevným prádlem, nastav program maximálně na 30 a nejnižší otáčky ždímání, použij prací gel, aviváž vynech a per, per, per. Pak po celém obvodu lehce povytahej a nech vyvěšené usušit, nejlépe v zahradě zalité ranním sluncem. Triko je stále naruby, ty nastavíš žehličku na nižší teplotu, použiješ i napařování nebo triko trochu navlhčíš a vyžehlíš do hladka. Nezapomeň na monstrózní puky na rukávech, do Berlína to ještě nedorazilo, tak ať to máš dřív a můžeš diktovat. Užij triko co nejdéle, ať dělá parádu!

 

TRIKA

Výběrem výrobce trik jsme si dali hodně práce. Hledali jsme nej kvalitu, šetrný způsob výroby, ideální střih. Vzorkovali jsme, prali, nosili, tahali, žehlili, až se z nich kouřilo. Rozhodnutí nakonec nebylo tak těžké, s převahou zvítězila belgická parta Stanley/Stella. Tento mladý brand se výhradně zaměřuje na nejkvalitnější textil z organické bavlny vyráběný s maximálním ohledem na životní prostředí a fér přístup k zaměstnancům, dodavatelům, zkrátka celému produkčnímu řetězci. Trika v našem e-shopu jsou cetrifikovaná GOTS, FAIR WEAR, OEKO-TEX, ORGANIC BLENDED, ORGANIC 100, GLOBAL RECYCLED STANDARD, PETA - APPROVED VEGAN. Pro nás standard bez kompromisů. 

 

PRINTY

Kategorie sama pro sebe, vyloženě alchymie. Co je ideální pro bílou bavlnu může být problém pro černou a třeba u šedé tě výsledek může donutit uronit hořkou slzu. Technologii proto volíme tak, aby výsledek vždy splňoval očekávání co do vzhledu, kvality i životnosti. U každého trika nebo vintage nádhery uvádíme použitou technologii, ať už se jedná o sítotisk, digitální tisk nebo jejich transfer, zažehlovací flex nebo flock fólii, nášivku nebo výšivku. Fotky a náhledy u jednotlivých produktů vnímej jako orientační. Tiskneme a našíváme až na základě tvé objednávky, v eshopu je tak většina náhledů fotošopfejk, barevné odstíny a textury nemusí s výslednou realitou přesně sedět. Pro lepší představu najdeš v galeriích i fotky s detailem tisků, přesně těch co si vybereš nebo alespoň ilustračních. Jestli chceš vědět víc, napiš nám nebo si zagoogli.

 

 Obrázek článku