KAMPAŇ, Strana 2

Je tu merch pro náš BRAND NEW BRAND, tak podpoř naši kampaň!

 

Vyber co ti sedne nejlíp a nesundávej ze sebe za žádných okolností. OK, občas můžeš vyprat, ale rychle! Neřeš nic víc, jen se často vracej a postup pečlivě opakuj. A taky se předváděj, ukazuj, chlub se a sdílej. Čím víc nás bude, tím méně koťátek umře v krutých bolestech. Přidej se už teď na stranu nekonečného dobra, Marián se pak postará o vše ostatní. 

Tisky často doplňujeme o nové, reflektující aktuální události, situace a potřeby. Tak se moc jinde nerozptyluj, ať tu nic neprošvihneš.

Díky za podporu!

KILLTHEBEAST
Byla nebyla jednou jedna další tiskovka: "Dobrý den, média po celé zemi vysílají reportáže s informacemi podloženými přímými důkazy, že jste opět, po sté v řadě, cíleně a systematicky okradl 447M lidí. Vyjádříte k tomu svůj postoj?" "Nesmysle, kampaň, choď do piče, nazdar." Volič č. 1: "He, ten jí to nandal, je to borec!" Volič č. 2: "Tak když to tvrdí do televize, tak to musí bejt pravda. Strašný ty novináři teda ale." Volič č. 3: "Ježiš ten má pěkný voči. Toho budu volit." Volič č. 4: "Schopnej frajer tvl, umí." Po tiskové konferenci narostly volební preference do rekordních čísel. Protože ta opravdová bestie je v lidech. V těch, co podporují psychopaty zištně, aktivně, mlčením i nezájmem.  My zájem máme. Dvě, tři generace to potrvá, ale půjde to, tu bestii nakonec dostaneme na kolena.    Zažehlovací flex fólie bílá v šířce 30cm. Kulaté černé logo 3cm na boku, sítotisk. Imprint zevnitř za krkem, sítotisk.   Unisex triko BRITISH KHAKI. 180 gsm, stopro česaná organická bavlna.   Dopravné a eko balné ZDARMA.  
Nahoru
Další produkty
31 položek celkem