RADEK ADÁMEK

 

4. 9. 2020, © Radek Adámek 

Trika s obrázky od Radka Adámka se snaží velejemně připomenout, že většinou není třeba brát se příliš vážně a někdy je dokonce prospěšné chovat se trochu bláznivě. V motivech se spojuje poetika stovky let starých rytin s aktuálními fragmenty současnosti. Nejedná se o žádné velké umění, třaskavý hahahumor či prezentaci ušlechtilých myšlenek. Úplně stačí, že až půjdete v triku od Radka kolem zrcadla, zase se trošku usmějete.

Radek Adámek se zabývá profesně designem fotoalb, rámů, plakátů, reprodukcí pro interiéry a vším kolem archivace fotografií. Speciální kolekce motivů vytvořená pro marian_for_president je protipólem jeho komerční tvorby a poskytuje mu postrádanou tvůrčí volnost.

dont triko radek adámek w
–25 %
Akce
dont radek adámek triko s potiskem
–25 %
Akce
girlfriend radek adámek triko s potiskem
–25 %
Akce
girlfriend radek adamek black triko s potiskem
–25 %
Akce
wishnu indian triko white marian for president koop
–25 %
Akce
VISHNU II
Tričko s bohem Wishnou v několika z jeho mnohých podob. Bůh ochranitel, obnovitel karmy ochránce dobra, nejvyšší bytost má údajně více jak 1000 jmen. Každé jméno popisuje kvalitu, vlastnost nebo aspekt boha. Višnu, známý jako Višnu Sahasranama, je zde definován jako „všudypřítomný“. Mezi další pozoruhodná jména v tomto seznamu patří Hari „odstraňovač hříchů“, Kala „čas“, Vāsudeva „syn Vasudevy“, tj. Krišna, Atman „duše“, Purusa „božská bytost“ a Prakrti „božská přirozenost“. ****   Motiv na hrudi - přímý digitální tisk. Černé logo .mfp dole na boku - sítotisk.   Pánské triko WHITE (bez debat sluší taky holkám). 220 gsm, 100% česaná organická bavlna. nebo Dámské triko WHITE (lehká vzdušná pletenina). 120 gsm, 100% česaná organická bavlna.   Dopravné a ekologické balné ZDARMA. c
od 562 Kč
marian for president tričko s potiskem radek adámek vishnu
–25 %
Akce
VISHNU
od 562 Kč
Drakoula 2 triko s potiskem white marian for president radek adamek koop
–25 %
Akce
dracoula triko s potiskem black marian for president radek adamek koop
–25 %
DRAKOULA
od 562 Kč
Nahoru
Další produkty
32 položek celkem