HONZA CIVÍN

Muž mnoha zájmů a profesí: politolog, barman, dramaturg, publicista, údržbář, DJ a grafik.

Po několikaletém románku s politologií pověsil akademickou kariéru na hřebík, aby mohl svůj život zasvětit „inteligentní zábavě pro dospělé“. Od roku 2009 totiž s partnerkou provozuje ústecké Café Max, kde se na pouhých 47m² dějí velké věci: přednášky, výstavy a vernisáže, divadelní a filmová představení, koncerty a plesy, taneční večírky i pseudointelektuální diskuse o smyslu života.

Nedávno napsal Archeologii modernity, tedy knížku o moderních vynálezech, které každodenně používáme, aniž bychom si uvědomovali jejich původ, význam a souvislosti (kufru na kolečkách, rotačním kulometu, plyšovém medvídku apod.).

Díky nekonečným lockdownům měl nejen čas na psaní a výlety, ale také na vymýšlení návrhů na trička.

PS: Chybí vám tričko, které nikdo jiný nemá? Tak byste to měli rychle napravit.

PS2: Chceš zjistit víc o Honzově nové knížce Archeologie modernity nebo si ji rovnou koupit? Tak TADY.

Akce
Akce
HAVEL
Máme se líp než kdykoliv v minulosti, a přitom nám stále něco chybí. Někomu chybí peníze, jinému láska, dalšímu práce nebo smysl života. Mně osobně chybí Václav Havel, správná slova, pochopení, léto a načasování. Co chybí vám?   Motiv na hrudi - zažehlovací flex folie 15cm. Bílé logo .mfp dole na boku - sítotisk.   Pánské triko BLACK (bez debat sluší taky holkám). 220 gsm, 100% česaná organická bavlna. nebo Dámské triko BLACK (lehká vzdušná pletenina). 120 gsm, 100% česaná organická bavlna.   Dopravné a ekologické balné ZDARMA. hc8
od 750 Kč
Akce
HAVEL II
od 750 Kč
Akce
Akce
Nahoru
Další produkty
12 položek celkem