MFP PLAKÁTY >> autorská produkce z dílny .mfp <<, Strana 2

Pěkný triko je moc fajn věc, ale řekněme si na rovinu; kochaj se spíš ostatní, ty jenom občas před zrcadlem nebo s žehličkou v ruce. 

Plakát, to je jiná pohádka. Máš ho krásně naproti posteli a nespouštíš z něj oči 24/7.

 

Tyhle jinde nenajdeš. Většinou v tom máme prsty my. Občas ale oslovíme nesrovnatelně schopnějšího grafika nebo výtvarnici. A pak je vyloženě na co koukat. Mrkni i do sekce KOOP.

 

MFP plakáty jsou rozměrově tak akorát, padesát na sedmdesát, tištěné na profi strojích ve špičkové kvalitě, s barevnou stálostí statisíce let, na matném PP papíře 120 gsm. Distribuci řešíme Zásilkovnou, balíme do kartonových tubusů a expedujeme do 10 dnů, protože tiskneme až když objednáš. Doprava je vždycky zadarmo.

 

Plakáty jsou číslované, v omezené edici. Průběžně přidáváme další grafiky... hodně plakátů, obří hromady plakátů! Na všechny se dostane! A to zní dobře.

PUSU
690 Kč
 
Detail
FACKU
690 Kč
 
Detail
EXPLICIT
690 Kč
 
Detail
EXPLICIT II
690 Kč
 
Detail
ROBOTIC KC
50 x 70 cm Plakát ve špičkové tiskové kvalitě a barevné stálosti. Autor: Originální produkce marian_for_president. Číslovaný, edice 40 kusů. Matný, 120 gsm. Nerámovaný. Dodání v pevném kartonovém tubusu. Doprava ZDARMA. 3
690 Kč
 
NO COMMITMENT
690 Kč
 
Detail
NO COMMITMENT II
690 Kč
 
Detail
BRUTAGE
690 Kč
 
Detail
Nahoru
Další produkty
31 položek celkem