MFP KAMPAŇ >> názor pěkně na triku <<, Strana 3

Je tu merch pro náš brand new brand, tak podpoř naši kampaň!

Vyber co ti sedne nejlíp a nesundavej za žádných okolností. OK, občas můžeš vyprat, ale rychle! Neřeš nic víc, jen se často vracej a postup pečlivě opakuj. Čím víc nás bude, tím míň koťátek umře v krutých bolestech.

Tisky často doplňujeme o nové, reflektující aktuální události, situace a potřeby. Tak se jinde moc nerozptyluj, ať tu nic neprošvihneš.

10PM
od 750 Kč
BLINDER
od 750 Kč
KILLTHEBEAST
Byla nebyla jednou jedna další tiskovka: "Dobrý den, média po celé zemi vysílají reportáže s informacemi podloženými přímými důkazy, že jste opět, po sté v řadě, cíleně a systematicky okradl 447M lidí. Vyjádříte k tomu svůj postoj?" "Nesmysle, kampaň, choď do piče, nazdar." Volič č. 1: "He, ten jí to nandal, to je borec!" Volič č. 2: "Tak když to tvrdí do televize, tak to musí bejt pravda. Strašný ty novináři teda ale." Volič č. 3: "Ježiš ten má pěkný voči. Toho budu volit." Volič č. 4: "Schopnej frajer tvl, umí." Po tiskové konferenci narostly volební preference do rekordních čísel. Protože ta opravdová bestie je v lidech. V těch, co podporují psychopaty zištně, aktivně, mlčením i nezájmem.  My zájem máme. Dvě, tři generace to potrvá, ale půjde to, tu bestii nakonec dostaneme na kolena.    Motiv na hrudi - zažehlovací flex folie. Černé logo .mfp dole na boku - sítotisk. Imprint zevnitř za krkem, sítotisk.   Unisex triko CONCRETE BLUE. 180 gsm, 100% česaná organická bavlna.   Dopravné a ekologické balné ZDARMA.
890 Kč
SIN
od 750 Kč
Nahoru
Další produkty
38 položek celkem